OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE


 


 

W dniach 15-18. 10 na boisku przy PSP nr 5 w Ostrowcu odbyły się Mistrzostwa Ostrowca w Piłce nożnej dziewcząt szkół podstawowych w zawodach wystartowało  71 dziewcząt w 7 drużynach szkolnych .

I miejsce  w Turnieju zajęły dziewczęta z PSP nr 3 w składzie;

1.Pawlik Aleksandra

2. Rdzanek Wiktoria

3.Denkiewicz  Natalia

4. Naglarska Wiktoria

5. Janiszewska Julia

6. Strzelecka Andżelika

7. Grudzień Wiktoria

8. Sitarska Maja

Opiekunem drużyny była:  Beata Kołodziej

Szczególne podziękowania za wsparcie i pomoc należą się rodzicom  i rodzeństwu dziewcząt- paniom:  Dorocie i Katarzynie Pawlik,  Justynie Denkiwicz, Justynie Rdzanek.

Dziewczęta  nagrodzone zostały dyplomem i pucharem i medalami.

 


 

W dniu 1 czerwca w Hali MOSiR w Ostrowcu Św. rozegrany został IV turniej Szkół podstawowych w siatkówce dziewcząt ,, Ostrowiecka Volleymania”. Zawody rozgrywane były systemem ,, każdy z każdym.

I miejsce w Turnieju zajęła reprezentacja PSP nr 3 w składzie:

1.Rdzanek Wiktoria kl. Va

2. Pacholczak Katarzyna  kl. Va

3. Pawlik Aleksandra kl. Va

4. Gacoń Natalia Kl. Va

Opiekun drużyny: Beata Kołodziej

Dziewczęta nagrodzone zostały medalami, piłkami oraz pucharem i dyplomem.

 


W dniu 1. 06 2013 w Hali MOSiR odbył się  V podsumowujący  Turniej  Szkół Podstawowych w ,,Street Handballu”. W wyniku klasyfikacji końcowej drużyna z PSP nr 3 w Ostrowcu zajęła III miejsce. Szkołę podczas Turnieju reprezentowali:

1. Ozga Aleksander        kl. Va

2. Ćwik Jakub                    kl. Va

3. Samson Bartosz          kl. Va

4. Motyka Patryk             kl. Va

5.Jankowiak Jakub          kl. Vb

6. Firmanty Ernest          kl. Va

Opiekunami drużyny byli: Beata Kołodziej- nauczyciel,  Sylwester Ozga- rodzic, któremu należą się szczególne podziękowania.

Drużyna otrzymała puchar i dyplom,  a chłopcy pamiątkowe medale i piłki.


 


W dniu 10 listopada 2012 W Hali Sportowej KSZO odbył się I z cyklu turniejów uproszczonej piłki ręcznej pod nazwą Hand Street Ball.

Drużyna chłopców z PSP nr 3 zajęła II miejsce a chłopcy wystartowali w składzie:

 1. Ozga Aleksander
 2. Ćwik Jakub
 3. Motyka Patryk
 4. Samson Bartosz
 5. Ernest Firmanty
 6. Jankowiak Jakub
 7. Karbowniczek Artur

 

Opiekun drużyny Beata Kołodziej

 


W dniu 6 listopada 2012 na pływalni Rwszczyzna odbyły się Mistrzostwa Ostrowca w Sztafetach Pływackich. Drużyna Chłopców z PSP nr 3 uplasowała się na III pozycji a wsytąpiła w składzie:

 1. Żak Kamil
 2. Rotmański Wiktor
 3. Ozga Aleksander
 4. Ćwik Jakub
 5. Bartosz Bąk
 6. Żyła Krzysztof
 7. Skierniewski Filip
 8. Toboła Mateusz

Opiekunami drużyny były Beata kołodziej i Agnieszka Sołtys

     Zapraszamy do galerii.    

                We wrześniu 2012 drużyna dziewcząt z PSP 3 wystartowała w Mistrzostwach Ostrowca w Mini Piłce Nożnej Dziewcząt. Po zmaganiach grupowych dziewczęta awansowały do finału, gdzie stoczyły walkę z drużyną PSP 7. Mecz w regulaminowym czasie zakończył się remisem, więc rozegrana została dogrywka 2 razy po 3 min, z zastrzeżeniem, że dziewczęta grają do tzw. ,,Złotego strzału”. Dziewczęta zachowały zimną krew i w II połowie dogrywki złotą bramkę strzeliła uczennica klasy IVa- Natalia Denkiewicz.
Dziewczęta wystąpiły w składzie: Aleksandra Pawlik, Wiktoria Rdzanek, Natalia Denkiewicz, Andżelika Strzelecka, Wiktoria Naglarska, Katarzyna Pacholczak, Julia Janiszewska, Izabela Laskowska, Aleksandra Kucharska oraz Julia Koperska.
Opiekun Beata Kołodziej
                   
               W lipcu 2011 roku dziewczęta z PSP rocznik 2001 i mł.,  wzięły udział w obozie półfinałowym Mistrzostw Polski Turnieju piłki nożnej ,, Z podwórka na stadion” o puchar Tymbarku. Podczas obozu rozgrywane były mecze , gdzie dziewczęta rywalizowały z koleżankami z województw podkarpackiego, małopolskiego i lubelskiego. Ostatecznie dziewczęta zajęły III miejsce
Skład drużyny to: Andżelika Strzelecka, Dominika Pikus, Wiktoria Rdzanek, Roksana Kowalska, Aleksandra Pawlik, Julia Janiszewska,  Natalia Denkiewicz-  org. Polski Związek Piłki Nożnej.
Opiekun B. Kołodziej

               W czerwcu 2012 roku drużyna dziewcząt z PSP nr 3 rocznik 2002 i mł.,  wzięła udział w Finałach wojewódzkich Turnieju Piłki Nożnej ,, Z podwórka na stadion” o puchar Tymbarku gdzie zajęła II m-ce.
Skład drużyny:   Denkiewicz Natalia, Wiktoria Naglarska, Maja Sitarska, Julia Janiszewska, Wiktoria Grudzień,  Weronika Koperska
org. świętokrzyski Związek Piłki Nożnej
Opiekun A. Sołtys

             W czerwcu 2012 po eliminacjach wojewódzkich drużyna dziewcząt z PSP nr 3 rocznik 2001 i mł., wzięła udział w Finałach wojewódzkich Turnieju Piłki Nożnej im. Marka Wielgusa, gdzie zajeła I miejsce.
Skład drużyny : Aleksandra Pawlik, Wiktoria Rdzanek, Natalia Denkiewicz, Andżelika Strzelecka, Wiktoria Naglarska, Katarzyna Pacholczak, Julia Janiszewska, Izabela Laskowska, Paulina  Karcz, Aleksandra Kocjan
org. Świętokrzyski związek Piłki Nożnej, Polski Związek Piłki Nożnej, Patron Medialny MEN.

Dziewczęta awansowały do Finałów Mistrzostw Polski, które odbyły się we wrześniu we Wrocławiu. Dziewczęta podczas trzydniowych zmagań rozegrały spotkania z reprezentacjami 4 województw i ostatecznie zajęły V miejsce Finału B Mistrzostw Polski.
Opiekun Beata Kołodziej

             W roku szkolnym 2011/2012 drużyna dziewcząt z PSP 3 przystąpiła do  rozgrywek w Turnieju Świętokrzyskie Mini Volley Cup po całorocznych zmaganiach dziewczęta awansowały do Finału wojewódzkiego , który odbył się w czerwcu 2012 roku  w Kielcach czerwcu 2012 roku.
Podczas finału dziewczęta rozegrały 6 meczy i ostatecznie zajęły  II miejsce w Finałach Wojewódzkich.
Opiekun Beata Kołodziej

               We wrześniu 2012 roku dziewczęta z PSP nr 3 wystartowały w Turnieju piłki nożnej ,, Orlik” o puchar Premiera Donalda Tuska. W półfinałach wojewódzkich dziewczęta zajęły I miejsce awansując tym samym do finału wojewódzkiego. W dniu 1.10.2012 w Nowinach odbył się finał wojewódzki turnieju gdzie dziewczęta  z PSP3 ostatecznie zajęły II miejsce.
 W Nowinach dziewczęta wystąpiły w składzie: Aleksandra Pawlik, Wiktoria Rdzanek, Natalia Denkiewicz, Andżelika Strzelecka, Wiktoria Naglarska,  Julia Janiszewska, Izabela Laskowska,
Opiekun Beata Kołodziej