Sukcesy Szkolnego Koła Krajoznawczo Turystycznego!

Sukcesy Szkolnego Koła Krajoznawczo Turystycznego!

02-04-2014

Drużyna Szkolnego Koła Krajoznawczo Turystycznego w składzie Wiktoria Ajwazow, Małgorzata Kos, Weronika Luzak, Weronika Zugaj wzięła udział w cyklicznym konkursie  Moja Ojczyzna w dolinie Kamiennej, organizowanym przez oddział PTTK im. Stanisława Jeżewskiego w Ostrowcu. Przygotowania do konkursu trwały długo, na wielu etapach, pod czujnym okiem opiekuna SKKT pani Anny Pronobis. Finalnym produktem był album „Historia naszej szkoły”, który powstał w wyniku podjętych działań. Za współpracę w przygotowaniu albumu dziękujemy Pani wicedyrektor Jolancie Dziedzic.

W eliminacjach powiatowych praca naszej drużyny zdobyła I miejsce i w eliminacjach wojewódzkich Poznajemy Ojcowiznę również I miejsce. Praca została zakwalifikowana do etapu ogólnopolskiego i obecnie czekamy z niecierpliwością na wyniki.

Kolejnym sukcesem naszych turystów jest zajęcie IV miejsca w eliminacjach powiatowych Ogólnopolskiego Turnieju Krajoznawczo – Turystycznego. Drużyna w składzie  Wiktoria Ajwazow, Weronika Luzak, Małgorzata Kos wykazała się dużą wiedzą o krajoznawczą i turystyczną, praktyczna wiedzą z zakresu bezpieczeństwa i udzielania pierwsze pomocy oraz olbrzymią sprawnością w biegu na orientację.

 

Gratulujemy Zwycięzcom!!!