DZIEŃ OTWARTY

DZIEŃ OTWARTY

25-02-2014

   Dnia 22. 02. 2014 r. w Publicznej Szkole Podstawowej nr 3 zorganizowano Dzień Otwarty, na który przybyły dzieci z ostrowieckich przedszkoli wraz z rodzicami. Przyszli uczniowie mogli na własne oczy przekonać się, że "Trójka" to najlepszy wybór.


Po powitaniu przez dyrektora Mariusza Szczerbińskiego, goście obejrzeli prezentację multimedialną i zapoznali się z bogatą ofertą edukacyjną placówki.

Uczniowie szkoły zaprezentowali występ artystyczny i scenkę kabaretu „Trzy po trzy”.  Po części artystycznej przedszkolaki zwiedzały „Trójkę”. W tym dniu szkoła zaprezentowała bogatą bazę dydaktyczną oraz liczne atuty placówki. Przybliżono również dodatkową ofertę ciekawych zajęć pozalekcyjnych.

W salach lekcyjnych miały miejsce prezentacje i pokazy, ściśle związane
z działalnością edukacyjną i prowadzonymi zajęciami. Przedszkolaki zwiedziły m.in. pracownię językową wyposażoną w tablicę multimedialną. Dzieci miały też okazję przyjrzeć się pracy świetlicy szkolnej i biblioteki.

Istotnym elementem poznawania szkoły było zwiedzanie pracowni komputerowej i galerii „Trójki” - sal, które przypadły dzieciom do gustu.

- Bardzo miło było nam gościć grupę przedszkolaków. Mamy nadzieję, że czas spędzony w naszej szkole będą wspominać miło i we wrześniu z uśmiechem powitamy ich w murach naszej szkoły – mówi dyrektor.

 Dyrekcja szkoły serdecznie dziękuje przedszkolakom i rodzicom za przyjęcie zaproszenia i uczestniczenie w Dniu Otwartym.

GALERIA.