"CUDOWNYCH RODZICÓW MAM"

"CUDOWNYCH RODZICÓW MAM"

29-05-2013

27 maja 2013r. o godz. 1700 odbył się w naszej szkole koncert zatytułowany „Cudownych rodziców mam”. Zorganizowany z inicjatywy Samorządu Szkolnego był okazją do podziękowań skierowanych przez dzieci i młodzież klas IV – VI do Rodziców.


Koncert zgromadził najsympatyczniejszą publiczność – rodziców i najbliższych młodych artystów, którzy zabrali nas w  muzyczną podróż przez „mamowe” melodie: znane i nieznane, stare i nowsze piosenki oraz poetyckie wersety.

W koncercie przygotowanym przez p. Iwonę Wszołę wystąpili uczniowie klasy IV a, chłopcy z klasy VI a i V b oraz soliści: Klaudia Piotrowska, Aleksandra Pawlik, Weronika Grygiel, Bartosz Szymański i Sebastian Borek oraz Sebastian Jaguszewski. Zaśpiewali oni utwory z repertuaru Urszuli Sipińskiej, Wioletty Willas, Krzysztofa Krawczyka, Natalii Kukulskiej, Bogusława Meca i innych.

Występ zakończyły życzenia, uściski oraz kwiaty przekazane rodzicom przez dzieciaki, a rodzice niezwykle wzruszeni, podziękowali swoim pociechom i nagrodzili młodych artystów słodyczami.

W przygotowaniach tej uroczystości pomogły Panie: Jolanta Dziedzic, Beata Kołodziej i Anna Pronobis. DziękujemyJ