Klasyfikacja semestralna.

01-02-2013
!0 stycznia 2013 na spotkaniu z rodzicami przedstawione zostały wyniki klasyfikacji uczniów naszej szkoły. Za pierwszy semestr bieżącego roku szkolnego średnia frekwencja wyniosła 94%. Srednia ocen klas IV-VI 4,51. Najlepsi uczniowie to:
Dominika Jaźwiec(5,73),
Bartosz Szymański (5,73),
Wiktoria Rdzanek (5,64)
i Maciej Gajda (5,63).
Poza wymienioną czwórką 50 uczniów PSP nr3 osiągnęło srednią powyżej 4,75! GRATULUJEMY!

Po części oficjalnej spotkania odbył się koncert piosenek świątecznych wykonanych w języku angielskim. Dziewczynki z klas 4-6 zaprezentowały zaproszonym rodzicom piosenki: Merry Christmas everyone,Jingle bells,Last Christmas. Każda zaśpiewana piosenka posiadała własny układ choreograficzny,a dziewczynki ubrane był w odpowiednie kostiumy Występ spotkał sie z dużym uznaniem zaproszonych gości. Uroczystośc przygotowały p.Ewelina Turbakiewicz i s. Maria Bardziak.
Fotorelacja!